Domov - zgodilo se je arrow 2015 IZ TREBANJSKEGA KOŠA
2015 IZ TREBANJSKEGA KOŠA
ZAHVALA KOŠ PDF Natisni E-pošta
petek, 03. julij 2015

27. prireditev »Iz trebanjskega koša«, ki se je v soboto, 20. junija 2015, odvijala v centru Trebnjega, je za nami. V povorki društev se je predstavilo 23 društev iz občine Trebnje, ki so obiskovalcem tudi letos pokazali, kako skrbijo za kakovost življenja sokrajanov. Zahvaljujemo se predstavnikom, ki so sodelovali v povorki in se niso ustrašili slabega vremena, saj smo se letos dobesedno držali povabila in izvedli povorko v vsakem vremenu. Hvala vsem donarjem in sponzorjem, ki ste omogočili izvedbo te tradicionalne prireditve: Turistična zveza Slovenije, TREMS, Zdravstveni dom Trebnje, Treves d.o.o., Dana, Okvirjanje slik Štefan Pepelnak. Za trebanjske koške sta prispevala Sadjarska kmetija Uhan in Društvo vinogradnikov Trebnje. Občina Trebnje je tudi letos v veliki večini sofinancirala prireditev, kljub temu, da so svoj delež oklestili kar za tretjino lanskega. Posebno se zahvaljujemo tudi organizacijam in posameznikom, ki so prispevali dobitke za srečelov. V kulturnem programu so sodelovali tudi glasbeniki Glasbene šole Trebnje in pevci Društva vinogradnikov Lisec, katerim se tudi zahvaljujemo za sodelovanje. Kljub zmanjšanju sredstev, spremembi datuma prireditve in kratkem - 3 tedenskem času za priprave, smo »turisti« tudi tokrat stopili skupaj in izpeljali letošnjo prireditev.

2015_kolaz_kos.jpg

SOBOTNO DOGAJANJE NA KOŠU PDF Natisni E-pošta