Domov - zgodilo se je arrow Domov - zgodilo se je arrow Sejem Alpe Adria: TIP 2015
Sejem Alpe Adria: TIP 2015 PDF Natisni E-pošta
Prispeval: TD Trebnje
ponedeljek, 02. februar 2015

V sklopu sejma Alpe-Adria, turizem in prosti čas, ki je potekal od 28. do 31. januarja na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani, smo člani Turističnega društva Trebnje v sodelovanju s Turistično zvezo Slovenije ter Zvezo turističnih društev Dolenjske in Bele krajine, predstavljali turistične znamenitosti in prireditve v občini Trebnje. Obiskovalce so najbolj zanimale razgledne točke, prireditve, kmetije, kulinarika, dogajanje za mlade, kolesarjenje in pohodne poti, katerih pa v naši občini ne primanjkuje. Včasih je potrebno le malo bolj pogledati okoli sebe in kaj hitro lahko opazimo, kako bogata je naša občina, seveda v smislu zgodovine in kulturne dediščine. Letos so se z nami na sejmu predstavili tudi kmetija Žnidaršič, ranč Aladin in oblikovanje unikatne keramike Irena Blaznik.

2015_sejem_tip_blaznik.jpg